تحقیق و توسعه و نوآوری

کاری که در نوآورترین شرکت های جهان انجام شده و نتابج آن در “دگرگونی پیشرو” از مطبوعات هاروارد منتشر شده است

نورومارکتینگ به شما درک عمیق تری از نحوه عملکرد محل کار وکارکنان در آن می دهد. همچنین این امکان را به شما می دهد که در روش انجام کارها تغییراتی ایجاد کرده و به طور مداوم فرآیندهای خود را بهینه کنید. برای مشاغل بسیار حرفه ای، ردیابی چشم فرصتی برای بدست آوردن دیدگاهی در خصوص نحوه انجام کار افراد فراهم کرده و به وضوح آن را برای دیگران قابل مشاهده می کند.

کاربرد

1

ارزیابی ایمنی و ریسک: فـقدان آگاهـی از مـوقعیت و عدم تـمرکز از محرک های اصلی حوادث در محل کار هستند.  نورومارکتینگ به شما این امکان را می دهد که از توجه بصری کارگران استفاده کرده و علت وقوع این موارد را شناسایی کنید.

2

عملکرد انسانی: هر فردی یک رویکرد منحصر به فرد برای انجام یک وظیفه دارد و این تغییرات می تواند منجر به نتایج متفاوتی شود. با درک چگونگی تکمیل یک وظیفه، می‌توانید بهترین روش‌ها را شناسایی کرده و به‌طور مؤثر آنها را به دیگران منتقل کنید.

3بهره وری و کیفیت: زمانی که پای بهره وری و تضمین کیفیت به میان می آید، ثبات و کارایی ضروری است. نورومارکتینگ به شما این امکان را می دهد که لایه دیگری از جزئیات را در نحوه عملکرد کسب و کار خود مشاهده کنید. این امر به شما کمک می کند تا فرآیندها را بهبود بخشید و خطاها را کاهش دهید

4خلاقیت: بررسی شیوه عمل کارکنان و پرسنل باسابقه می تواند روشهای خلاقانه ای که آنها به طور ناخودآگاه به کار می گیرند را مشخص کند. انتقال این اطلاعات به کارکنان جدید روشی برای افزایش خلاقیت در شرکت است.

پشتیبانی علمی

ارزیابی سطح توجه، ادراک و استرس پرفیوژنیست های  بالینی قلب و عروق در طول جراحی قلبی

شبیه سازی پرفیوژن: ارزیابی اثربخشی یک تمرین خاص با ردیابی چشم

گرادیان سفید

منابع خارجی

وبسایت توبی

بهبود عملکرد را با ردیابی چشم شناسایی کنید

موضوعات مرتبط

وب سایت و تجارت الکترونیک

تجربه مشتری را در وب سایت خود بهبود بخشید

بسته‌بندی

آیا بسته بندی شما تجربه ای یکپارچه را منتقل می کند؟

تجربه محصول

توجه، احساسات و انتخاب را در فروشگاه بهینه کنید

با ماورانگر در ارتباط باشید