تماس با ما

نورومارکتینگ کاربردی عنوان کتابی است که اطلاعاتی درباره ی چگونگی پیاده سازی تکنیک های نورومارکتینگ ارائه می کند. توضیحات این کتاب به مخاطب کمک می کند که بتواند با نحوه ی به کارگیری روش های نوروماکتینگ در عمل آشنا شود.  یکی دیگر از کتاب های مفیدی که پیش از خواندن کتابِ نورومارکتینگ کاربردی به مخاطبان توصیه می شود، کتاب ” نورومارکتینگ نظریه و کاربرد ” است که به کوشش دکتر پرویز درگی تالیف شده است. در این مقاله به بررسی این دو کتاب پرداخته می شود.

نورومارکتینگ کاربردی چیست؟

نورومارکتینگ کاربردی از دانش علوم اعصاب در مورد عملکرد مغز  بهره می گیرد تا هیجانات و رفتار مصرف کننده را بهتر فهم کند. علاوه بر این نوع از افزایش دقت، در روش های سنتی، گزارش های شفاهی مشتریان به عنوان داده تحلیل می شود.در این نوع منبع اطلاعات غالبا امکان خطا و سوگیری وجود دارد. روش های بازاریابی عصبی، چنین خطاها و سوگیری هایی را از بین می برند.

بنابراین روش های نورومارکتینگ تکمیل کننده ی روش های مورد استفاده در بازاریابی سنتی هستند و نه جایگزین آن! این حیطه به بازاریابان کمک می کند تا بتوانند به ناخودآگاه مشتری پی ببرند و به نتایجی برسند که با استفاده از روش های سنتی امکان پذیر نبود. در مقاله ی حاضر دو کتابی که می تواند به علاقه مندان برای ورود و کاربست نورومارکتینگ کمک کند، معرفی می شود.

کتاب ” نورومارکتینگ نظریه و کاربرد “

این کتاب اطلاعات جامعی در خصوص مبانی نورومارکتینگ ارائه می­کند. دکتر پرویز درگی درکتاب ” نورومارکتینگ نظریه و کاربرد ” به تفصیل به بررسی ابزار، تکنیک­ و روش­های مورد استفاده در نورومارکتینگ می­پردازد. همچنین در این کتاب اطلاعات مفیدی در خصوص بزرگان ، شرکت­ها و کتاب­های مطرح در حوزه­ی نورومارکتینگ ارائه شده است. دکتر پرویز درگی، عضو هیات مدیره اتحادیه انجمن های علمی، فناوری، نوآوری و تجاری سازی وزارت علوم، مولف اولین کتاب در حیطه‌‎ی نورومارکینگ تحت عنوان ” نورومارکتینگ نظریه و کاربرد “است.

کتاب ” نورومارکتینگ کاربردی: چگونگی صحبت و فروش به مغز “

کتاب ” نورومارکتینگ کاربردی “، می­تواند به عنوان تکمیل کننده­ی کتاب نورومارکتینگ نظریه و کاربرد به کار رود. این کتاب دید خوبی در جهت پیاده­سازی نورومارکتینگ به مخاطب ارائه می­کند و حاصل همکاری یک جراح مغز و اعصاب از بلژیک و دو استاد بازاریابی در فرانسه است.

نورومارکتینگ کاربردی-03

هر سه­ نویسنده در یک موسسه ­ی عالیِ کسب و کار در اروپا تدریس می­کنند. در این کتاب ابتدا چگونگی فعالیت­های مغز و اثرهای ناخودآگاه بر رفتار مصرف­ کنندگان توضیح داده شده است. در ادامه کاربردهای نورومارکتینگ در زمینه ­های گوناگونِ بازاریابی و کاربردهای عملیِ انجام شده در سراسر جهان ارائه شده است.

خلاصه نکات کتاب نورومارکتینگ کاربردی

در این کتاب روشی 6 مرحله ای برای اجرای نورومارکتینگ کاربردی ارائه شده است. ابن روش به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا بتوانند به صورت دقیق تری نورومارکتینگ کاربردی را در کسب و کار خود اجرا کنند. خلاصه این روش را در ادامه می خوانید:

گرادیان سفید

نورومارکتینگ کاربردی “و ” نورومارکتینگ نظریه و کاربرد “ دو کتاب معرفی شده در این مقاله بودند که برای گستره­ ی وسیعی از مخاطبان همچون افراد فعال و علاقه­ مند در زمینه­ های بازاریابی، ارتباطات، توزیع و فروش، روانشناسی و نوروساینس کمک می­کند بینش مفیدی در مورد مبانی نورومارکتینگ به دست آورند. علاوه بر این مثال­ها و توضیحات ارائه شده در مورد نحوه ­ی پیاده سازیِ دانش موجود، در به کارگیریِ عملیِ نورومارکتینگ مفید است. برای دریافت بهترین خدمات نورومارکتینگ با ما تماس بگیرید.

مقالات مرتبط

با ماورانگر در ارتباط باشید

تماس با ما